top of page
received_683960283523983_edited.jpg

HANDSCAPE - duet handpanowy Vova & Kuba

Szukasz niebanalnej atrakcji muzycznej na swoje wydarzenie?

Chcesz zaskoczyć swoich gości i
zapewnić im niezapomniane wrażenia?


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
duetu handpanowego HANDSCAPE!


Kim jesteśmy?

HANDSCAPE to duet, który tworzy magiczną muzykę na handpanach - niezwykłych instrumentach o kojącym brzmieniu. Handpany pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych kompozycji i improwizacji, które zachwycają słuchaczy swoją harmonią i głębią. Kuba Makowczyński i Vova Makovskyi - dwaj pasjonaci handpanów, którzy poznali się na pierwszym w Polsce festiwalu handpanowym w Krakowie we wrześniu 2023 roku i postanowili połączyć swoje siły. Nasze inspiracje to muzyka etniczna, relaksacyjna, filmowa, ambientowa i wiele innych. Naszym celem jest dzielenie się naszą muzyką z jak największą liczbą ludzi i tworzenie niesamowitej atmosfery relaksu i pozytywnej energii.

 

Co oferujemy?

Oferujemy pokazy muzyczne na handpanach na różnego rodzaju wydarzeniach firmowych, takich jak konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, bankiety, jubileusze, uroczystości i wiele innych. Nasza muzyka jest idealna zarówno jako tło muzyczne, jak i jako główna atrakcja. Możemy dostosować nasz repertuar i czas występu do potrzeb i oczekiwań klienta. Nasze standardowe pokazy trwają około 60 minut, ale możemy je podzielić na krótsze sety muzyczne, trwające od kilku do kilkunastu minut, w zależności od charakteru i przebiegu imprezy. Możemy zagrać zarówno na scenie, jak i wśród gości, tworząc kameralną i interaktywną atmosferę.

Jakie są nasze warunki?

Zapewniamy własny sprzęt muzyczny [mikrofony/mikser] i nagłośnienie [do nagłośnienia mniejszych eventów] Jesteśmy elastyczni co do terminu, miejsca i formy pokazów, ale prosimy o wcześniejsze ustalenie szczegółów i rezerwację terminu. Preferujemy kontakt przez e-mail lub telefon.

 

Jak nas znaleźć?

Możesz nas znaleźć i posłuchać naszej muzyki na naszych profilach na Instagramie i Facebooku, gdzie publikujemy nasze nagrania, zdjęcia i informacje o nadchodzących koncertach.

Instagram:https://www.instagram.com/handscape_duo

Facebook:https://www.facebook.com/profile.php?id=61555794510037

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Kuba Makowczyński

Tel. 505 210 942
info@drumbastic.pl

bottom of page